Дні кар'єри у вузах гостинності

Про сферу гостинності

Індустрія гостинності зростає безпрецедентними темпами. Згідно з даними Всесвітньої ради по подорожам і туризму (WTTC), до 2025 року 1 з 10 людей буде працювати в сфері гостинності. Протягом наступних 10 років індустрія буде виробляти близько 7 мільйонів робочих місць на рік. У той же час гостро відчуватиметься брак кваліфікованих фахівців для управлінських посад. Успішне навчання в вузі гостинності забезпечить можливість знайти високооплачувану роботу практично в будь-якій точці світу. Якщо ви плануєте будувати кар'єру в готельному, ресторанному, спортивному, туристичному, івент-бізнесі, варто вибирати програми навчання, де переважає практика. Тільки в такому випадку вдасться вивчити всі тонкощі своєї професії і відразу після випуску впевнено почати працювати в кращих компаніях світу або заснувати власний бізнес.

Де навчатися?

Інститути Glion і Les Roches, лідери у сфері навчання гостинності по визнаним швейцарським методикам, готують затребуваних фахівців, які будують кар'єру в різних напрямках, включаючи готельний і курортний бізнес, організацію подій, спорт і розваги, подорожі та туризм, банківські послуги, люксові бренди. Головною особливістю навчання є переважання практики, завдяки чому випускники Glion і Les Roches повністю готові до початку кар'єри, причому стартують вони відразу з управлінських позицій. Студентам тут створені всі умови для відпрацювання навичок, прямо на кампусах обладнані навчальні готелі і ресторани.

Майбутні професіонали в сфері готельного, туристичного та ресторанного бізнесу підкріплюють теоретичні знання не тільки шкільною практикою – студентів Glion і Les Roches регулярно запрошують на стажування найбільші світові мережі: Disneyland, Hilton, Four Seasons, Apple, The Ritz-Carlton, Booking.com, Mandarin Oriental, Hyatt. Представники компаній самі приїжджають до кампусів вузів у рамках днів кар'єри.

Що таке «Дні кар’єри»??

Під час навчання студент проходить кілька семестрових стажувань. Glion і Les Roches співпрацюють з найбільшими компаніями індустрії – ресторанами, готелями, бутіками, туристичними фірмами, парками розваг, організаторами заходів, кейтеринговими компаніями – і забезпечують своїм студентам можливість пройти практику в одній з них.

У вузах регулярно проходять дні кар'єри, на які з'їжджаються представники гігантів готельного і подієвого бізнесу в пошуках цінних кадрів. Студенти самі обирають напрямок для розвитку, компанію або глобальну мережу, країну, і проходять співбесіду з представником обраної компанії. Роботодавці знайомляться зі студентами, визначають, які їхні амбіції, і роблять їм пропозицію на стажування або постійне працевлаштування.

Як проходять дні кар’єри?

Підготовка до днів кар'єри триває кілька тижнів і починається з прийому заявок на стажування від компаній з різних країн світу. Заявки попередньо розглядає комісія вузу – потрібно переконатися, що кожна пропозиція відповідає вимогам стажування. На підготовчому етапі команда інституту також перевіряє останні зміни в візових правилах і готує презентацію з пропозиціями від компаній для розсилки студентам.

Наступне завдання інституту – це збір інформації про місця стажування. Представник вузу зв'язується зі студентами, які знаходяться на цих стажуваннях в даний час, і готує реальні відгуки про роботодавця, умови і ефективності проходження практики.

Далі фахівці інституту проводять презентації на такі теми:

  • «Процедури та способи написання резюме»

  • «Можливості та вибір стажування»

  • «Навики на співбесіді та методи спілкування»

  • «Етикет в соціальних мережах»

Із більш чим 2000 пропозицій стажування студент отримує можливість вибрати 4 варіанти. Потім потрібно перевірити:

  • чи відповідає претендент відповідному профілю;

  • чи має студент необхідне громадянство/мовні навики;

  • чи можуть батьки відвідувати студента під час стажування;

  • чи можна поїхати в те саме місце, куди відправляється симпатія студента.

Досвід показує, що для студентів найважливішими факторами при виборі майбутньої практики є місце і бренд. Перш ніж зробити вибір, студенту самому важливо зрозуміти, що дасть для майбутньої кар'єри досвід співпраці з тією чи іншою компанією і де він або вона готовий (-а) провести наступні 6 місяців – на тропічному острові або в шумному мегаполісі.

Після перевірки і, можливо, редагування, студент відправляє резюме на чотири обрані напрямки.

Кожного семестру кампуси відвідують компанії з різних галузей, включаючи гостинність, маркетинг, події, туризм, фінанси та ін., тому шанс знайти ідеальне місце для майбутнього стажування або роботи отримує кожен студент Glion і Les Roches.

Представники компаній приїжджають в кампус з самого ранку, і вже о 9:00 стартують інтерв'ю зі студентами. За результатами кількох співбесід деякі студенти отримують пропозиції, від яких просто неможливо відмовитися.

Після успішної співбесіди починається процес відкриття візи, цим займається координатор стажування. В його обов'язки входить з'ясувати всі нюанси, дізнатися про останні зміни в візових законах обраної країни і врахувати це при підготовці документів.

Повернувшись з першого стажування, студенти починають шукати варіанти для наступного. Тепер вони більш усвідомлено і впевнено роблять вибір і знають, чого саме хочуть. До кінця навчання студенти помітно змінюються. У них з'являється чітка мета, знання і досвід для її досягнення, і тепер вони готові будувати блискучу кар'єру в індустрії!



Стажування та перспективи випускників Glion

Інститут Glion щорічно відвідують близько 100 компаній, кожен студент під час навчання проходить в середньому 4-5 стажувань. 100% випускників, які шукають роботу, отримують запрошення на працевлаштування. Кожен третій переходить на програми підготовки управлінських кадрів. 65% випускників є менеджерами, директорами, керівниками і власниками бізнесу в індустрії гостинності.

Студенти Glion постійно отримують пропозиції на роботу від Four Seasons Hotels and Resorts, Hilton International, Hyatt International, Shangri-La, IHG, Ritz-Carlton, FRHI, Accor Group, Starwood Hotels and Resorts, Marriott. Стажування займають близько третини всього навчального часу. Під час проходження практики студенти дізнаються всі нюанси і свіжі тенденції галузевих стандартів, визначають свої сильні сторони і поповнюють резюме. Glion пропонує стажування в 63 країнах світу.

У вузі працює система забезпечення стажування, студент вибирає той варіант, який у найбільш повній мірі відповідає його навичкам. Тут розповідають про практику найму, вчать складати резюме, допомагають освоювати навички проведення співбесід. Під час стажування студент отримує постійну підтримку інституту.

Дні кар'єри в Glion – це відмінна можливість зустрітися з представниками провідних компаній за один день. Студенти дивляться презентації, проходять інтерв'ю один-на-один. Тут можна створити не тільки рекрутерські, а й партнерські відносини. У будь-якому випадку, дні кар'єри – це не змагання, а спосіб налагодити ділові зв'язки, які допоможуть побудувати успішну кар'єру.

Стажування та перспективи випускників Les Roches

В залежності від обраної програми, студенти можуть пройти від 1 до 3 стажувань в будь-якій точці світу. В середньому один учень отримує 3 пропозиції. Студенти Les Roches проходять стажування в 40 країнах світу, серед яких ОАЕ, Канада, США, Сінгапур, Китай, Монако, Швеція, Марокко. Після закінчення навчання 90% випускників отримують пропозиції на постійну роботу від великих компаній і готельних мереж, включаючи HRC International (USA), Holiday Inn, Sheraton, Sol Melia, Hyatt, InterContinental, Westin, Villazo, Jumeirah International, JW Marriott.

В Les Roches Marbella працює Відділ розвитку кар'єри, який допомагає кожному студенту знайти стажування, яке найбільше підходить для студента. Кожен семестр школу відвідують близько 20 компаній готельного бізнесу, сотні студентів отримують пропозиції від Martín Berasategui, D & D London, Marriott, Mandarin Oriental, Four Seasons, Vincci Hoteles, Fairmont і Kempinski. Крім того, за кращими кадрами сюди регулярно приїжджають представники приватних ресторанів, готелів, гольф-клубів та круїзних ліній. У школі строго стежать за тим, щоб пропозиція щодо стажування відповідала рівню студентів і забезпечила можливість отримати хороший досвід.

До закінчення навчання студент отримує солідну теоретичну підготовку, підкріплену практичними заняттями і декількома стажуванням. Випускники Glion і Les Roches володіють достатніми навичками, щоб відкрити власну справу або претендувати на управлінські посади одразу.



Поступайте с нами!
Оставьте заявку или свяжитесь с нами по телефону. Мы поможем выбрать подходящее учебное заведение и программу, оформить документы и визу, подготовиться к поступлению и обучению, успешно зачислиться.
Ольга Волотовская
регіональний директор
o.volotovskaya@iqconsultancy.com.ua
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика