Ким працюють випускники вузів гостинності

Одними з найбільш швидко розвиваючихся галузей у світі є туризм і гостинність. Професія, що відноситься до будь-якої з цих сфер, є досить привабливою для побудови успішної міжнародної кар'єри. Базою для таких фахівців є якісна освіта в зарубіжному вузі, яка, завдяки стажуванню в компаніях зі світовим ім'ям, дозволяє вже після закінчення навчального закладу мати цікаве резюме.

Підтвердженнями такого вдалого початку кар'єри є історії випускників провідних зарубіжних інститутів гостинності Glion и Les Roches.

Історії успіху випускників

ДЕНИС ЖИДКОВ

Денис — випускник інституту Glion, напрям «Подієвий менеджмент, спортивний менеджмент і менеджмент в області розваг». Денис займався спортом, але в результаті травми йому довелося розпрощатися з кар'єрою спортсмена. Однак залишати спорт Денис не хотів. Саме тому він вирішив стати фахівцем в області спортивного менеджменту. Закінчивши Glion, Денис отримав пропозицію про роботу від професійного баскетбольного клубу «ЦСКА». Сьогодні Денис є менеджером з маркетингу цієї знаменитої баскетбольної команди.

АНАСТАСИЯ ЗАХАРОВА

Приклад Анастасії може служити відповіддю на питання, ким працювати після готельної справи. Анастасія закінчила школу Les Roches в 2011 році і отримала диплом спеціаліста з управління готелем. Така підготовка могла б дозволити їй займати відповідальні посади в популярних готельних мережах, що вже вважається успіхом. Але якість освіти і всебічна підготовка Les Roches відомі не тільки організаціям у сфері гостинності. Анастасія отримала роботу в Європейській економічній комісії ООН, де тепер вона є асистентом у відділі управління лісами, землями і будівлями.

ДАРИНА РАДЧЕНКО

Дарина закінчила інститут Glion в 2012 році за напрямом «готельний менеджмент». Відразу ж після випускного Дарину запросили працювати в Bloomberg в службі глобальної підтримки клієнтів. Завдяки знанням в області економіки і лідерським навичкам, які Дарині дав Glion, вона швидко просунулася по кар'єрних сходах в Bloomberg і тепер займає посаду фінансового аналітика.

АРТЕМ КЛИКОВ

Ще один випускник Les Roches звернувся в IQ Consultancy, коли перед ним відкрилися нові кар'єрні перспективи. Артему запропонували очолити один із підрозділів, пов'язаний з готельним бізнесом. Незважаючи на вже наявні дві вищі освіти і ступінь кандидата наук, Артем зрозумів, що знань саме в сфері гостинності у нього недостатньо.

Артем навчався два роки в Les Roches і закінчив дві програми: post-graduate і MBA. Сьогодні він керує компанією Hotel Management Ltd, яка управляє готелями Hilton і Hampton by Hilton.

РОНАЛЬД ХОМСІ

Рональд Хомсі родом з Лівану. Закінчив Glion в 1997 році. Після закінчення він одразу ж отримав роботу фахівцем з продажу в одному з готелів готельної мережі Novotel в Абу-Дабі. Але Рональд завжди мріяв мати свій власний бізнес. У 2003 році Рональд відкрив перший клуб Crystal в рідному Бейруті. Сьогодні Crystal – відомий бренд, який позиціонується як мережа ексклюзивних клубів, призначених для заможних людей. Клуби цієї мережі розташовані в таких центрах туристичного і клубного життя, як Дубай, Лондон, Канни, Сен-Тропе. Рональд не зупинився на досягнутому і в 2016 році запустив новий бізнес, який представляє собою консорціум невеликих незалежних готелів преміум класу. Двоє співзасновників даного стартапу також є випускниками Glion, ще один випускник виступає в якості інвестора цього бізнесу.

Приклад Рональда показує, що якісна освіта не тільки відкриває двері у великий бізнес, а і є джерелом відмінних зв'язків, які необхідні для успішної підприємницької діяльності.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика