Отримуємо середню освіту в Канаді

Канадські середні школи — це британський академічний підхід у поєднанні з атмосферою північноамериканської свободи. Країна займає одне з перших місць у світі з інвестицій в освіту, а також відрізняється м'яким імміграційним кліматом, гарною екологією і безпекою. Згідно з рейтингом ООН, Канада входить в десятку кращих країн для проживання.

З точки зору оснащення і умов канадські школи знаходяться на одному рівні з пансіонатами Великобританії і США, однак вартість навчання в них нижче (від 25 000 CAD).

Навчання часто ведеться на двох офіційних мовах: англійській та французькій.

У міжнародному рейтингу канадські школярі займають 3-е місце з природничих наук і читання, 5-е — з математики. Випускники стабільно вступають в провідні університети Канади, США, Великобританії та інших країн світу.

Як побудована середня освіта в Канаді

В Канаді кожна провінція самостійно визначає систему освіти. Загальна схема виглядає так:

  • 1-6 клас (з 6 до 11 років) — elementary school;
  • 7-12 клас (з 12 до 18 років) — high school.

У деяких провінціях виділяють middle school — 7-8 клас. Старша школа для дітей в цьому випадку починається з 14 років.

Диплом про закінчення середньої школи (Secondary School Diploma) видається після проходження певної кількості обов'язкових предметів і предметів за вибором (залежить, знову ж таки, від провінції).

У старшій школі діти можуть вибрати предмети з програми підвищеної складності (Advanced Placement), розробленої радою коледжів Канади та США. До неї входять 35 предметів, які викладаються на рівні першого курсу вузу і забезпечують перевагу при вступі. Чим вище академічний рівень школи, тим більше предметів AP вона може запропонувати.

У приватних школах Канади також  можна навчатися за програмою International Baccalaureate (IB), яка робить освіту, отриману в іншій країні, еквівалентною національній. IB дозволяє вступити до університету будь-якої європейської країни без іспитів.

Детальніше про школи – в нашому каталозі

Як і коли вступати

Іноземних учнів приватні школи Канади приймають з 13 років, а іноді навіть з 10. Підбирати навчальний заклад бажано не пізніше ніж за рік до вступу — процес зарахування досить тривалий. Радимо детально вивчити обрані школи, так як в різних провінціях системи навчання можуть відрізнятися.

Експерти компанії IQ Consultancy вже 16 років працюють з кращими навчальними закладами Канади. Ми допоможемо обрати школу з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб дитини, оцінити шанси на зарахування, розповімо, як заповнити прогалини. При необхідності організуємо ознайомчу поїздку і підтримку під час навчання. І, звичайно ж, допоможемо з оформленням всіх необхідних для зарахування документів.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика