Приватні школи в США

Освіта в США вважається найбільш прогресивною — навчання будується на активному діалозі та спілкуванні з викладачем. У процесі використовують новітні технології: класи оснащені комп'ютерами, «розумними» дошками, мультимедійними проекторами та планшетами.

Дипломи приватних шкіл США цінуються провідними вузами світу. Для випускників відкривають двері університети Ліги Плюща і престижні європейські вузии — Harvard, Yale, Princeton, Oxford и Cambridge.

Вартість навчання починається з 32 000 USD за рік.

Як побудована середня освіта в США

Середня освіта в Америці істотно відрізняється від української змістом програми і методикою навчання.

  • Початкова школа призначена для дітей 6-11 років, тут вивчають письмо, читання, арифметику, займаються музикою, малюванням, фізкультурою.
  • У середній школі обов'язкові предмети, такі як математика, англійська, природничі науки і суспільствознавство, доповнюються дисциплінами за вибором.
  • У старшій школі, куди переходять 13-річні учні, обов'язковим є вивчення предметів для складання випускного екзамену SAT (він же є вступним для вузів).

Тривалість навчання в американскій школі — 12 років, останні два з яких – цілеспрямована підготовка до вступу у вуз.

Школа в Америці орієнтована на виховання самостійної особистості з активною життєвою позицією.  

Велика увага приділяється спорту і творчості. Діти займаються легкою атлетикою, баскетболом, плаванням і представляють свою школу на чемпіонатах. Учні співають у хорі, видають газети, грають в театрі, відвідують заняття з живопису, фотографії, дизайну, ораторської майстерності.

Honors и Advanced Placement

Талановитим у певних областях учням пропонують додаткові заняття Honors. Це позаурочні лекції, семінари, робота над проектами.

Наступні за складністю — програми Advanced Placement. На AP викладання ведеться на рівні перших курсів університету, а результати іспиту можуть бути зараховані в вузі (не тільки в США, але і в Канаді і Великобританії).

Школярі вивчають медицину, юриспруденцію, інженерну справу, історію мистецтв, макро- і мікроекономіку, психологію, комп'ютерні науки, іноземні мови та інше.

Кількість предметів підвищеної складності — важливий критерій вибору школи.

Детальніше про школи – в нашому каталозі

Як вступити в школу в США

Вибрати правильну школу з урахуванням бажань дитини і вимог батьків, успішно зарахуватися і почати навчання допоможе компанія IQ Consultancy. Протягом 16 років ми співпрацюємо з кращими освітніми закладами США, знаємо особливості кожної школи і бачимо перспективи навчання в кожній з них.

При необхідності ми організовуємо ознайомчі поїздки, формуємо групи й самі супроводжуємо дітей. Беремо на себе роботу з оформлення документів і віз, підтримуємо школярів протягом усього часу навчання.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика