Професія івент-менеджера і де її отримати

На світовому ринку професія event-менеджер стає все більш популярною з кожним роком. Сьогодні компанії готують заходи не тільки для реклами своїх товарів і послуг, але й використовують івенти ( від англ. англ. Event — подія) як інструмент позиціонування бренда.  Підтвердженням цього слугують дані Міжнародної Ради Торгових Центрів  (Нью-Йорк), який відзначає, що саме події краще приваблюють клієнтів і сприяють підвищенню прибутків.

Організаційний менеджмент як професія з’явилася в Діснайленді, перший парк якого був відкритий у 1955 році — так стверджує Джо Голдблатт, найвідоміший івент-менеджер і  винахідник  першого в історії навчального курсу для цієї індустрії.

Де навчатися?

Попит завжди диктує пропозиції. У світових вузах давно існують програми бакалавріата і магістратури по івент-менеджменту, курси підвищення і тренінги професійного розвитку.

Українські вищі навчальні заклади тільки починають пропонувати таку освіту і не можуть похвалитися багатим досвідом і зв’язками з індустрією. Саме тому студенти, які хочуть отримати не просто відмітку про закінчення, а справжні знання в області івент-менеджмента, вибирають закордонні університети. Їх підхід, заснований на практиці, дозволяє не тільки навчатися у спеціалістів, але і, завдячуючи стажуванню, отримати реальний досвід, необхідний для подальшого працевлаштування. Крім того, стажування дозволяє показати свої можливості роботодавцю і допомагає активним студентам отримати роботу ще під час навчання.

Glion_logo.jpg По-справжньому якісну освіту у сфері організаційного менеджменту пропонує швейцарська школа готельного бізнесу Glion (кампуси в Швейцарії і Великобританії). Це підтверджується тим, що 86% студентов вузу отримують пропозицію про роботу у день випуску.

Майбутні event-менеджери повинні володіти знаннями у різних сферах, щоб стати професіоналами у своїй індустрії.

Навчання в Glion здійснюється з багатьох предметів, серед яких:

  • міжнародні фінанси;Glion.jpg Glion2.jpg Glion3.jpg
  • лідерство;
  • e-marketing;
  • економіка бізнесу;
  • маркетинг бренду.

Усі ці предмети дозволяють розвинути такі необхідні якості, навички і знання, як орієнтація на клієнтів, стратегічне планування, розуміння потреб цільової аудиторії, наполегливість і впевненість у собі.

Студенти Glion проходять стажування, а потім працюють у таких відомих компаніях, як Bloomberg, Amber Lounge, Holiday Inn.

LR_Switzerland_logo.jpg Школа Les Roches, кампуси якої знаходяться в Іспанії, США і Китаї, також популярна серед бажаючих отримати професію event-менеджер. Освіта цього університету дає можливість працевлаштування в компаніях із світовою славою. Представники 50 провідних компаній (таких, як Rosewood, Marriott, Four Seasons) кожний семестр пропонують студентам Les Roches пройти стажування в їх готелях. Такі стажування дозволяють компаніям оцінити студентів і тим, які найбільше відзначилися пропонують роботу. Зразу ж після отримання диплома таку пропозицію отримують 89% випускників Les Roches.

Випускникам цих вузів відкриваються перспективи працювати над дійсно серйозними проектами, такими як організація Олімпійських ігор, концертів популярних артистів.

Прикладом успішної кар’єри після отримання освіти у сфері event може служити історія Дениса Жидкова. Денис закінчив інститут Gilion за спеціальністю «Івент-менеджмент, спортивний менеджмент і менеджмент у сфері розваг» і зараз працює менеджером по маркетингу в професійному баскетбольному клубу «ЦСКА».

Les-Roches.jpg

Вступ без проблем

Вступ у закордонні вузи завжди пов’язано з вирішенням великої кількості завдань. Вибір навчального закладу, підготовка документів і їх переклад, візові питання. Для того, щоб уникнути помилок, потрібно звернутися до професіоналів.

Спеціалісти IQ Consultancy допоможуть вам вибрати вуз, країну, проведуть консультації, на яких розкажуть, як стати event-менеджером (чи отримати іншу професію), виконають за вас рутинну роботу по підготовці документів. Наша компанія є офіційним представником провідних вузів у сфері гостинності, що дозволяє проводити зарахування майбутніх студентів напряму.


Поступайте с нами!
Оставьте заявку или свяжитесь с нами по телефону. Мы поможем выбрать подходящее учебное заведение и программу, оформить документы и визу, подготовиться к поступлению и обучению, успешно зачислиться.
Ольга Волотовская
регіональний директор
o.volotovskaya@iqconsultancy.com.ua
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика