Університети США

Більше 500 000 іноземних студентів щороку здобувають вищу освіту в США. У країні знаходиться 41 зі 100 кращих університетів світу за рейтингом Times Higher Education 2017.

США — світовий центр бізнесу. Економіка країни становить ¼ світового ВВП. Тут розташовуються штаб-квартири Facebook, General Motors, IBM, Apple, Procter & Gamble, The Coca-Cola Company, The Walt Disney, а розробки Силіконової долини визначають науково-технічний прогрес.

Навчання в американському вузі дає можливість побудувати міжнародну кар'єру, почати свою справу, реалізувати себе в науці або мистецтві. Це привертає до Штатів амбітних студентів з усього світу.

Вартість навчання в університетах США — $ 22 000-60 000 за два семестри. Ці вкладення окупаються за перші роки роботи — диплом американського вузу високо цінується на міжнародному ринку праці, і з самого початку кар'єри випускники претендують на високооплачувані посади.

Система вищої освіти в вузах Америки для іноземних студентів

  • University Pathway — підготовчі програми тривалістю 2-3 семестри. Успішне завершення гарантує зарахування на 2-й курс бакалавріату або магістратури.
  • Бакалавріат — в середньому триває 4 роки. Після закінчення середньої школи абітурієнт з України може вступити в  університет Америки, який його цікавить.
  • Магістратура — програма для студентів, які вже отримали ступінь бакалавра або спеціаліста в українському вузі. Деякі магістерські програми передбачають стажування по спеціальності уже з першого семестру. Середній строк навчання – 2 роки.

Умови вступу

Особиста присутність для вступу не потрібна, процес проходить по листуванню. Частину стандартизованих іспитів можна здати в Україні.

Повний пакет документів (анкети, результати тестів, рекомендації, завірена копія диплома і атестата, мотиваційний лист та інші папери) відправляється в університет. Після прийняття вузом рішення про зарахування можна оформляти візу на навчання. 

По завершенні навчання у випускників є можливість працювати в США за студентською візою: 2-3 роки — для інженерних спеціальностей, 1 рік — для інших напрямків.

Який університет обрати

Times Higher Education включив 6 американських вузів в топ-10 кращих університетів світу 2016/17, 11 вузів входять в топ-20 за рейтингом QS 2016/2017.

Вузи США пропонують великий вибір програм, включаючи такі престижні напрямки як нафтовидобуток, аерокосмонавтика, біомедицина, фармакологія, нанотехнології. Успішні студенти можуть претендувати на стипендії.

Детальніше про вузи – в нашому каталозі

Як вступити до вузу США

Підібрати навчальний заклад, підготуватися і здати тести, правильно заповнити анкети і відправити документи в установлений термін — складне завдання. Можна отримати відмову через прикру помилку в формі заяви.

Фахівці IQ Consultancy мають великий досвід, знають про всі труднощі вступу і допоможуть їх подолати. Ми розповімо про кожен із вузів і підберемо навчальний заклад, який дозволить вам досягти поставлених цілей.

Після зарахування ми допоможемо з оформленням студентської візи і будемо вирішувати всі організаційні питання, так що студент буде зосереджений тільки на навчанні.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика