Університети Великобританії

Освіта в Англії традиційно вважається найкращою в Європі. The World University Rankings в 2017 році очолив University of Oxford, за ним в топ-15 – англійські вузи University of Cambridge, Imperial College London, University College London.

В британські вузи кожного року вступають 400 000 іноземних студентів. Дослідження The UK’s Competitive Advantage 2015 року показало, що якістю освіти задоволені 91% студентів.

Ціни на навчання у вузах Великобританії варіюються від £9500 до £34 000 за рік навчання.

Особливості системи вищої освіти

Британська вища освіта – це традиційні для Європи бакалавріат, магістратура та аспірантура (Ph.D).

Середня освіта у Великій Британії триває на рік довше, ніж в Україні і більшості інших країн. Для іноземних студентів розроблена Foundation Program – підготовка до бакалавріату. Вона доповнює середню освіту і істотно покращує англійську мову абітурієнта. Тривалість Foundation – два семестри.

Умови вступу

Для вступу на Foundation Program потрібно сертифікат IELTS не нижче 4.0. У деяких вузах можливо зарахування відразу на 2-й курс бакалавріату.

З українським дипломом бакалавра можна почати навчання за програмою Pre-Masters, підготуватися і вступити до магістратури. Для навчання IELTS повинен бути не нижче 5.5.

Спеціальності

Вузи Великобританії пропонують навчання за різними напрямами:

  • мода і дизайн
  • інформаційні технології
  • мультимедіа
  • інженерна справа
  • право та юриспруденція
  • економіка
  • гуманітарні науки

Детальніше про вузи – у нашому каталозі

Як вступити в британський вуз

У Британії більше 160 університетів, кожен з яких пропонує унікальні можливості для навчання, практики та початку кар'єри. В IQ Consultancy ви дізнаєтеся про специфіку кожного з вузів і підберете програму навчання, яка буде відповідати вашим вимогам.

Наші спеціалісти допоможуть підготувати документи і заповнити анкети, оформити візу, визначитися з житлом і успішно розпочати навчання.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика