Як вступити до магістратури в США

США - країна-лідер за кількістю іноземних студентів. З кожним роком число абітурієнтів з різних куточків світу невпинно зростає. У 2015 році в американські університети і коледжі вступили 975 000 іноземних студентів, з яких більше 350 000 були зараховані на магістерські програми (за даними Migration Policy Institute).

Популярність американської освіти пов'язана з високим академічним рівнем навчальних закладів: в країні знаходяться 41 зі 100 кращих вузів світу (Times Higher Education 2017). Вузи США є лідерами за кількістю Нобелівських лауреатів серед випускників і співробітників. Ось лише кілька прикладів університетів, які пропонують якісне навчання:

Подробнее о вузах →

Навчання на магістратурі в США – інвестиції в майбутнє

Американські університети пропонують широкий вибір спеціальностей. До найбільш популярних напрямків відносяться бізнес, міжнародні відносини, політологія, IT, інжиніринг, громадське управління і психологія. Диплом магістра американського університету відкриває перед випускниками блискучі перспективи:

  • Можливість влаштуватися на високооплачувану і престижну роботу: середня зарплата випускників варіюється від 60 000 до 120 000 USD, в залежності від спеціальності (за даними PayScale).
  • Стажування в великих компаніях під час навчання: Boeing, Microsoft, Amazon.com, PepsiCo, Pixar та інші.
  • Можливість працювати за студентською візою відразу після закінчення університету: 2-3 роки - для випускників інженерних спеціальностей, рік - для студентів інших напрямків.

Незважаючи на високу вартість навчання, всі інвестиції, вкладені в освіту, окуповуються вже протягом перших років роботи. Випускники американських вузів високо цінуються на міжнародному ринку праці.

Особливості та переваги магістерських програм в Америці

Навчання триває 1-2 роки, залежно від спеціальності. Ціни залежать від обраного навчального закладу та напрямку, і варіюються від 20 000 до 50 000 USD за один навчальний рік.

Великий плюс навчання в США - можливість скласти індивідуальну програму. Багато предметів студенти-магістри вибирають самостійно.

Крім міцної теоретичної бази, у студентів є можливість отримати досвід за фахом під час проходження стажувань та виконання дослідницьких проектів. Велика кількість державних і приватних компаній, з якими співпрацюють університети США, є лідерами у своїй індустрії.

Крім того, багато американських вузів пропонують «Програму кар'єрного прискорення» - Career Accelerator Program (CAP). В рамках курсу студенти аналізують свої професійні якості, займаються особистим брендингом, знайомляться з особливостями американської корпоративної культури і діловим етикетом. В кінці навчання кожен учасник програми складає кар'єрний план і захищає власний проект.

Як підготуватися та вступити

Абітурієнти, у яких вже є диплом бакалавра і які хочуть продовжити навчання в магістратурі в Америці, можуть пройти спеціалізовані підготовчі програми на базі вищих навчальних закладів. Такі курси допомагають покращити знання англійської мови та профільних предметів за 1-2 семестри. Підготовка в стінах університету пліч-о-пліч з американськими студентами дозволяє швидше увійти в курс справи і адаптуватися до незвичної системи навчання.

Список документів, які необхідні для вступу до магістратури, може відрізнятися, в залежності від обраного вузу і спеціальності. Як правило, загальними для всіх університетів є:

  • Заявка на вступ
  • Нотаріально завірені копії диплома бакалавра і переклад диплома
  • Результати TOEFL
  • Рекомендації від викладачів
  • Мотиваційний лист або есе

Яку магістратуру в США обрати?

При виборі навчального закладу багато батьків і студентів в першу чергу звертають увагу на рейтинги вузів. Однак, місце в списку є далеко не головним критерієм. Перш за все, варто орієнтуватися на спеціальність, яку хоче отримати студент. Щоб досягти максимальних результатів під час навчання, абітурієнту необхідно враховувати рівень своєї підготовки, здатності і сильні сторони.

Щоб розібратися у всіх нюансах навчання за кордоном, звертайтеся до фахівців. Експерти IQ Consultancy з 16-річним досвідом роботи в сфері освіти за кордоном розкажуть, як вступити до магістратури в США, допоможуть обрати вуз, оформити документи і успішно зарахуватися.

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
ВКонтакте
Google +
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика