Вища освіта у Великобританії

Університети Великобританії є лідерами в галузі впровадження інновацій у навчальний процес. Щороку кампуси університетів отримують значні інвестиції для створення та оновлення бібліотек, комп'ютерних класів, наукових лабораторій, спортивних центрів, театрів, студій мистецтв і багато іншого.

Бакалаврат

Тривалість навчання на бакалаврських програмах зазвичай становить 3 роки. Існують спеціальності, які передбачають рік роботи в індустрії або рік навчання за кордоном , в цьому випадку тривалість програми може збільшитися до 4х років. Деякі медичні та гуманітарні спеціалізації вимагають до 7 років навчання для здобуття диплома бакалавра.

Детальніше про бакалаврат

Підготовка до бакалаврату (Foundation)

Через різницю в системах освіти в Україні та Великобританії , українські випускники середніх шкіл не можуть безпосередньо вступити в британський ВУЗ відразу після школи. Для підготовки до вступу на бакалаврат іноземні студенти проходять річну підготовчу програму Foundation.

Детальніше про програми підготовки до бакалаврату

Магістратура

Магістратура - це другий ступінь вищої освіти. Здобуття ступеня магістра дозволяє отримати більш глибокі знання в обраній галузі , вона сприяє просуванню по кар'єрних сходах або для подальшої дослідницької роботи .

Детальніше про магістратуру

Програма Pre-Masters

Програма Pre-Masters необхідна для підвищення рівня володіння академічною англійською мовою або в тому випадку, коли студент збирається вступати до магістратури за спеціалізацією, що відрізняється від бакалаврської програми.

Детальніше про програми підготовки до магістратури

MBA

МВА - найбільш престижний диплом у сфері бізнесу та менеджменту . Програми MBА розроблена для фахівців з бакалаврським або магістерським ступенем які вже мають реальний професійний досвід. Ця програма дозволяє отримати управлінські навички та спеціальні знання у вузьких сферах бізнесу , а також набути корисних міжнародних контактів під час навчання.

Детальніше про програми MBA
Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика