Вища освіта в Італії

В Італії 47 державних університетів і 9 незалежних , що мають державну ліцензію. Більшість державних вузів викладають італійською мовою . Приватні університети викладають в основному англійською мовою і дотримуються загальноєвропейської системи бакалаврат - магістратура.

Програми навчання

Laurea (C.L.)

Для отримання першого диплома laurea ( CL) , що відповідає рівню " бакалавр" потрібно вчитися чотири - шість років. Зокрема , філологи можуть отримати цю ступінь через чотири роки , хіміки та архітектори - через п'ять років , а медики - через шість.

Переглянути каталог вузів

Diploma universitario (C.D.U.)

Наступна ступінь , відповідна магістерській , називається Diploma universitario ( CDU ) . Курс триває два - три роки. Існує також дворічний курс спеціалізації Scuole dirette a fini speciali , за підсумками якого можна отримати ступінь , аналогічну CDU.

За навчальний період студенту необхідно вивчити 19-20 дисциплін , включаючи факультативні . Відвідування занять обов'язкове , і студенти навіть відмічають дні відвідування лекцій і семінарів у своїх залікових книжках . По завершенні курсу будь-якого рівня учні захищають дипломну роботу.

Після трьох років практики за фахом випускник університету може вступити до докторантури. Для цього потрібно пройти вступний тест. Докторанти звичайно ведуть дослідницьку роботу в різних вузах , включаючи закордонні . Захистившись отримують ступінь доктора .

Переглянути каталог вузів

Підготовка до вступу

Існують мовні курси та курси підготовки до вступу в університет , на яких вчать не тільки мові , а й ретельно готують до вступних іспитів , а також готують до міжнародних іспитів на отримання сертифіката Перуджійського або Сієнського університетів.

Ці сертифікати мають п'ять рівнів . Перший рівень свідчить про знання мови на побутовому рівні, другий дає право вступити в італійський університет , третій дозволяє жити і працювати в країні , де ця мова є державною , четвертий - вищий , підтверджує професійне володіння мовою і право викладати італійську як іноземну.

Зарахування

Для вступу до італійського університету абітурієнти майже у всіх випадках здають іспити з профілюючих предметів та іспит з італійської або англійської мови , залежно від мови , на якій належить вчитися студенту .

Деякі університети пропонують освіту в Італії за програмами англійською мовою , розраховані на іноземних студентів.

В італійських університетах встановлено квоти з прийому для громадян , які не є членами Європейського Союзу. Тому іноземним студентам, що вступають на програми навчання на італійській мові необхідно знання мови не нижче - CILS level 2.

На перший курс вузу приймають випускників шкіл , якщо на момент початку навчання виповнилося 18 років.

Послуги IQ Consultancy

  • Допомога в підборі програми та навчального закладу, ознайомчі поїздки
  • Зарахування до навчального закладу
  • Курирування
  • Візи, проживання, трансфери, авіаквитки.

Для зацікавлених освітою в сфері моди і дизайну ми пропонуємо програми бакалаврату та магістратури в одних з найпрестижніших у світі навчальних закладах в сфері моди та дизайну:

Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика