Вища освіта в Швейцарії

Багато випускників, які планують отримати вищу освіту за кордоном, зупиняють свій вибір на Швейцарії. Унікальна природа країни і високий рівень життя створюють більш ніж комфортні умови для навчання.

Університети та інститути Швейцарії відомі якісним викладанням, а їхні дипломи визнаються в усьому світі.

Найпопулярніші спеціальності, які вчорашні школярі воліють отримувати в Швейцарії:

 • готельний, туристичний і спортивний менеджмент
 • менеджмент і фінанси
 • Наявність українського атестата про середню освіту
 • знання англійської мови (сертифікат)

Який вищий навчальний заклад обрати?

Вступити до державних ВНЗ Швейцарії іноземним студентам набагато складніше, тому що дані вищі навчальні заклади вимагають високого рівня знань однієї з наступних мов:

 • німецька
 • французька
 • італійська

А також студентам необхідно здавати складні вступні іспити, засновані на місцевих освітніх стандартах.

Тому ми рекомендуємо розглянути в якості майбутнього місця навчання приватні навчальні заклади, які представлені університетами готельного, туристичного, спортивного бізнесу та бізнес-школами.

Готельний, туристичний і спортивний менеджмент

Швейцарія відома на весь світ своїми інститутами готельного, туристичного та спортивного менеджменту. Саме в цій сфері в основному і навчаються українські студенти. Диплом бакалавра або магістра швейцарського університету готельного та туристичного бізнесу визнається у всьому світі, а випускники цих ВНЗ отримують роботу в провідних світових готельних і ресторанних мережах, банках, авіакомпаніях, спортивних організаціях та індустрії розваг.

Компанія IQ Consultancy представляє кращі швейцарські університети готельного, туристичного та спортивного менеджменту Швейцарії.

Glion Institute of Higher Education

Інститут Glion входить до трійки кращих міжнародних навчальних закладів з підготовки фахівців в індустрії гостинності. Згідно зі статистичними даними, кожен студент отримує в середньому дві пропозиції роботи за обраною спеціальністю ще до закінчення ВНЗ. Завдяки різноманітності дисциплін, тісним зв'язкам з компаніями індустрії і знаменитому «Духу Гліона», Glion Інститут випускає універсальних фахівців, готових до успішної роботи в галузі гостинності та суміжних галузях: туризмі, банківській сфері, консалтингових компаніях, спортивних організаціях. Детальніше

Les Roches

Согласно исследованию, проведенному международным рейтинговым агентством TNS в 2010 году, Les Roches International School of Hotel Management (Швейцария) вошла в тройку лучших школ мира по подготовке специалистов в сфере гостиничного менеджмента. Предоставляя студентам великолепные условия для обучения и проживания, Les Roches готовит лидеров в одной из самых интересных и динамично развивающихся областей. Детальніше


Студенти можуть проходити стажування та навчання також і в інших кампусах інституту::

 • Les Roches Marbella (Испания)
 • Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College (Китай)

Більш детальну інформацію про інститути, спеціалізації і умови зарахування Ви може отримати на сайті swisshotelschools.ru

Також IQ Consultancy є єдиним представником знаменитого швейцарського інституту готельного бізнесу Цезар Рітц в Північно-Західному регіоні Росії.

Менеджмент і фінанси

Менеджмент і фінанси – ще один напрямок, який пропонують приватні швейцарські університети. У цій сфері компанія IQ Consultancy співпрацює з БМУ (Бізнес і університет управління).

Здобувши освіту в в Business and Management University, фахівці набувають навички і знання у сфері корпоративних фінансів, страхування, банківської діяльності.

В Business and Management University студенти вивчають:

політичну економію та інституційну стратегію, фінансовий аналіз, бухгалтерський облік, банківське право, управління, аудит, ризик-менеджмент, економіку, корпоративну стратегію, HR-менеджмент, комерційне право, етику, управління і підприємництво, маркетинг і менеджмент інформаційних систем і багато іншого.

Програми BMU дають знання в галузі бізнес-процесів, принципів функціонування компаній, їх діяльності та основ функціонування.


Програми навчання

Як правило, студентам в інститутах Швейцарії пропонуються наступні програми:

 • Бакалаврат (BA). Тривалість програми - 3,5 року. Програма розрахована на випускників шкіл, які бажають отримати вищу освіту.
 • Післядипломні програми (PGD). Тривалість - 1-1,5 року. Програми розраховані на тих, у кого вже є вища освіта і хто хоче поміняти спеціалізацію. Також ці програми призначені для тих, хто вже має досвід роботи в індустрії гостинності і хоче просунутися по кар'єрних сходах.
 • Майстер ділового адміністрування (MBA). Тривалість програми - 1 рік (2 семестри). Програма призначена для тих, хто вже має вищу освіту і у кого вже є вища освіта і хто хоче поміняти спеціалізацію.

Проживання

Студенти зазвичай живуть на кампусах, в одномісних або двомісних кімнатах з усіма зручностями.

Вартість

Від 20 000 євро за програму в залежності від обраного вищого навчального закладу.

Переваги зарахування через IQ Consultancy:

Компанія IQ Consultancy надає унікальну можливість скласти вступний іспит з англійської мови в університети Швейцарії Glion і Les Roches, який заміняє офіційні іспити IELTS чи TOEFL в Україні. Здати іспит Ви можете в офісах IQ Consultancy.

Поставити всі Ваші запитання Ви можете, звернувшись до наших фахівців онлайн через сайт IQ Consultancy, Skype, за телефонами та електронною поштою, а також особисто.

Фахівці IQ Consultancy:

 • Підберуть програму та навчальний заклад
 • Проведуть попереднє тестування для зарахування до університету
 • Підготують студентів до вступних іспитів (в нашій компанії працює більше 70 викладачів)
 • Допоможуть при зарахуванні до навчального закладу
 • Допоможуть при оформленні віз, трансферів, авіаквитків
Поступайте з нами
Ольга Волотовская
регіональний директор
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика